RTM Kurumsal

Firmamız RTM Elektronik ve Elektrik Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1993 yılı başlarında İstanbul ‘da kurulmuş ve faaliyetine başlamış bulunmaktadir.

Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren RTM Elektronik, uzman kadrosu ve kaliteli ürünleriyle sektöründe liderlik için yarışmaktadır. RTM Elektronik, AR-GE çalışmalarına verdiği önem ile tüm ürünlerini tasarımından üretimine kadar kendi bünyesinde üretir.

Başlıca ürün gruplarımız arasında otomasyon sistemleri, elektronik balastlar, elektronik transformatörler, dimmer grupları ve uzaktan kumanda sistemleri bulunmaktadır.

RTM Elektronik aydınlatma kontrol sistemleri konusunda çeyrek asırlık tecrübeye sahiptir. Kuruluşundan itibaren sektörel ihtiyaçlar ve müşteri talepleri doğrultusunda ürün gamını genişletmiş ve ürettiği ürünlerle ülke ekonomisine katkı sağlamıştır. Kablosuz kumanda sistemlerinde kendini kanıtlayarak insan odakli otomasyon çözümlerinde tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Oteller, kafeler , mağazalar ,fabrikalar, ofisler ve işletmelerde aydınlatma,iklimlendirme ve otomasyon çözümleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. 25 yıllık firma geçmişi ile insanlara güven veren bir marka olgusunu ilmek ilmek ören ve ömür boyu garanti felsefesi ile garantisi bitmiş ürünlere dahi hizmet vererek müşterinin ihtiyaçlarına cevap veren bir firma olma gururuna sahiptir.

2015 yılından itibaren teknolojik bir atılım yaparak Endüstri 4.0 ve IIOT ürünlerine ağırlık vermiş ve bulut hizmetini hayata geçirmiştir. Geliştirilen cihazlarların insan odaklı olması felsefesinden yola çıkarak zengin haberleşme alt yapıları ve tüm platformlarda çalışabilen yazılımlarla müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Müşterilerine ürün satmak yerine hizmet sunmak düşüncesiyle hareket etmek firmamızın en temel kuralıdır. Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerin taleplerine cevap verecek hizmetlere oadaklanarak mühendislik hizmetlerini de vermekteyiz. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda mevcut alt yapıların incelenmesi, kurulum süreçleri ve kurulum sonrası hizmetler ile talep edilen ürüne değil müşterinin ihtiyaçlarının en iyi şekilde sağlanması hedeflenmektedir. Gelişmiş haberleşme alt yapıları ile her türlü telemetri/uzaktan izlem ve kontrol ihtiyaçları harici bir yazılıma veya hizmete gerek duyulmadan RTM yazılım ekibi tarafından sağlanmaktadır. Ürünlerimizde GSM/GPRS,  WiFi, RS485, Bluetooth, TCP/IP, USB, SUB GHz RF, gibi en güncel teknolojik alt yapılarla bugüne değil geleceğe yönelik tüm teknik imkanları ürünlerimize koymaktayız. Mobil ,bilgisayar ve bulut yazılımları ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek çözümleri tek elden müşterilerine sunabilmekteyiz.

Müşterilerimize sunduğumuz keşif ve mühendislik hizmetleri ile sahada yaşanabilecek uygulama problemlerinin giderilmesini sağlayarak problemsiz uygulama anlayışı ile hizmet sunulmaktadır. Mevcut yatırımlara sahip firma veya kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda diğer sistemlerle uyumlu çalışabilen çözümleri de müşterilerimize sunarak ülkeye ve ekonomiye katkı sağlamaktayız. Bir çok haberleşme altyapısı ile uyumlu çalışan ve hatta bir çok protokolü aynı anda cevaplayabilen teknolojileriyle tüm ürünlerle uyumlu hizmetleri müşterilerine sunuyoruz.


Marka Yenileme Belgesi

Üye Olduğumuz Dernek ve Kuruluşlar


  EKİP

  • Halil ÖNER

   Kurucu Ortak

    

  • Süreyya ÖNER

   Kurucu Ortak

  • Umutcan ÖNER

   Pazarlama Direktörü

  • Kenan ÖZDEMİR

   Ar&Ge Direktörü

  • Ömer Ozan KIRGIN

   Gömülü Sistem Ekip Lideri

  • Ümit İZCAN

   Satış Direktörü

  • Ali Rıza ÇUHA

   Bayi İlişkileri Direktörü